top of page
Bir Zamanlar 1.jpg

BİR ZAMANLAR

Proje Danışmanı > Oktay Güldüren

BİR ZAMANLAR...

Zamanın tozlu sayfalarında saklı kalmış anıları, sokakları, meydanları ve insan hikayelerini yeniden canlandıran bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Baha Media Yayınları olarak, Türkiye’nin dört bir yanından seçilmiş nostaljik anları, unutulmaz olayları ve tarihi dönüm noktalarını sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Bir Zamanlar serimizde, İstanbul’un hareketli limanlarından Çukurova’nın bereketli topraklarına, Anadolu’nun sıcak yuvalarından Ege’nin serin sularına kadar, Türkiye’nin zengin kültürel mozaiğini oluşturan kasaba ve şehirlerinin geçmişten günümüze uzanan öykülerini bulacaksınız.

Her kitap, sadece tarihî bir belge değil, aynı zamanda o dönemin sosyal ve siyasi atmosferini, bireysel kaderleri ve toplumsal dönüşümleri de gözler önüne seriyor. Bir e-kitapta, Boğaziçi’nin eski zamanlardaki ihtişamına tanık olacak, bir diğerinde, Çukurova'da pamuk tarlalarının arasında bir dönemin emek ve mücadele öykülerini keşfedeceksiniz.

Bu sayfalarda, geçmişin ruhunu hissedecek ve Türkiye’nin zengin tarihini, kültürünü, insanlarını ve olaylarını keşfetme fırsatı bulacaksınız.

Bir Zamanlar serisi, geçmişin izlerini sürmek ve geleceğe taşımak isteyen herkes için vazgeçilmez bir kaynak.

Baha Media Yayınları olarak, bu eşsiz hikayeleri dijital dünyamızda yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak için sizleri Bir Zamanlar sayfamıza davet ediyoruz.

 

Geçmişin hikayeleri, geleceğin ilhamı olacak...

Bozcaada Kokusu

Yazan: Oktay Güldüren & Kubilay Han Kıray

Bozcaada 1.jpg

Bir Zamanlar Çatalca

Yazan / Derleyen: Oktay Güldüren

YAKINDA

Çatalca 1.webp

Bir Zamanlar Çanakkale

Yazan / Derleyen: Oktay Güldüren

YAKINDA

Çamakkale 1.webp

Bir Zamanlar Bozcaada

Yazan / Derleyen: Oktay Güldüren

YAKINDA

Bozcaada 2.webp

Bodrum 1930

Yazan / Derleyen: Oktay Güldüren

YAKINDA

Bodrum 2.jpg

Nemrut & Kommagene Medeniyeti

Yazan / Derleyen: Baha Yıldızhan

YAKINDA

Fantastik Nemrut.jpg
bottom of page